Wednesday, July 18, 2018
  • Wednesday, July 18, 2018

2017 Yılında Vizyona Girecek Efsane Filmler

By on 6 Ocak 2017 1 291 Views

2017 Yılında vizyona girecek macera, aksiyon filmlerinin yanı sıra en sevilen serilerin son filmlerini ve beklenen filmlerin fragmanların sizler için listeledik.

Geçtiğimiz yıl sinemaseverler için oldukça iyi geçti. Milyonlarca dolar gişe geliri elde eden Captain America, Arrival , Star Wars Rogue One, Zootopia, Deadpool gibi 2016 sinema tarihine rekor sayıda orijinal ve devam filmi ile girmişse de, 2017 yılında vizyona girecek filmlere bakıldığında, önceki yıl adeta bir ısınma turu gibi görünüyor. En çok beklenti yaratan 2017 filmleri içinden seçerek hazırladığımız listemiz, herkesin beğenisine hitap edebilecek farklı türler içeriyor…2017 yılında Vizyona Girecek Efsane Sinema Filmleri listemizde macera, komedi, korku veya dram severler için seçenekler bulunuyor. İyi seyirler..

 

Resident Evil: The Final Chapter ( Ölümcül Deney – Son Bölüm)  – 24 Şubat 2017

 

Resident Evil: Retribution ( Ölümcül Deney – İntikam) filminden beş yıl sonra Milla Jovovich, on yıldan fazla süredir başrolünü oynadığı ve global olarak 1 milyar dolara yakın gişe elde eden seriyi kapatmak üzere yeniden dönüyor. Alice son filmde ihanete uğramıştı, şu anda zombi sürülerine karşı insanlığı korumak için kalan son kişidir. Umbrella Şirketinin son hayatta kalanlara karşı güçlerini birleştirdiği Racoon şehrine, yani kabusun başladığı yere geri dönmek zorundadır. Zamana karşı yarışırken, eski dostları ile bir araya gelecek ve bu defa hem zombilere hem de yeni mutant canavarlara karşı savaşacaktır. İnsanüstü kabiliyetlerini yitirmek ile Umbrella’nın saldırıları arasında kalan Alice için bu , yok olmakta olan insanlığı kurtarma sürecinde en zor macerası olacaktır.

 

1 Comment
Leave a comment