Thursday, July 19, 2018
  • Thursday, July 19, 2018

2017’nin En Çok Merak Edilen Filmleri

By on 10 Ocak 2017 0 64 Views

2017 yılının gelmesiyle beyaz perdede de heyecan yaşanmaya başlandı. Özellikle farklı zevklere hitap eden filmler ve en çok sevilen serilerin tercih edileceği filmler önümüzdeki günlerde gösterime girecek. Sizin için 2017 filmleri arasında en çok merak edilenleri  derledik.

  1. Hızlı ve Öfkeli

Tüm zamanların en çok aksiyon dolu filmlerinden olan Hızlı ve Öfkeli serisinin 8.filmi bu ayın son haftasında gösterime girecek. Filmde yine Vin Diesel’in aksiyon fırtınasını yaşayabilirsiniz.

  1. Vezir Parmağı

Mahsun Kırmızıgül’ün  en çok merak edilen filmlerinden biri olan Vezir Parmağı, Ece Uslu, Gülben Ergen gibi oyuncuların da oynadığı komedi türünde bir film.

 

  1. Karanlığın Elli Tonu

Büyük beklentilerin hayal kırıklığı ile son bulduğu Grinin Elli Tonu üçlemesinin beyaz perdeye uyarlanan hali bu sefer izleyicilerin beklentisini nasıl karşılayacak, göreceğiz.

 

  1. Kötü Çocuk

Güneş’in Kızları dizisiyle yıldızı parlayan Tolga Sarıtaş’ın geçen yıldan beri beklenen filmi Kötü Çocuk özellikle genç izleyiciler için oldukça dikkat çekici olacak.

  1. Recep İvedik 5

Recep İvedik serisinin son filmi olan ve Osman Pazarlamsa molasından sonra beşinci film olarak gösterime girecek olan film de ocağın son haftasında izleyicilerle buluşacak.

 

Vizyondaki birçok filmi izleyerek hafta sonarınızı en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. Özellikle 2017 yerli filmler açısından oldukça zengin bir seçenek sunacak ve birçok kişinin yıldızını parlatacak bir yıl olacak.

Leave a comment