Thursday, July 19, 2018
  • Thursday, July 19, 2018

22 Ocak’ta vizyona girecek sinema filmleri

By on 17 Ocak 2016 0 441 Views

Ocak 22’de vizyona girecek aksiyon, komedi, dram ve çizgi dizi tarzında sinema filmlerini sizler için listeledik. Aralarına vizyona girecek türk filmleri de mevcuttur.

 

Diriliş ( The Revenant )

Başrollerinde Leonardo DiCaprio, Tom Hardy, Domhnall Gleeson gibi ünlü isimlerin yer aldığı ABD yapımı bir macera filmidir. Hugh Glass, hayvan kürklerini toplamak için kurulan bir kuruluşun deneyimli avcısıdır. Avladığı bölge ise hem yerli Kızılderililer hem de Fransız birlikleri tarafından çokça gezilen bir bölgedir. Bir av ertesinde bir boz ayı tarafından ölümcül bir derece saldırıya uğrayan Glass’ı, ekip arkadaşları geride bırakır. Glass, hayata tutunma macerası burada başlıyor.

Gençlik ( Youth )

İki eski arkadaş  Fred ve Mick, Alpler’e  doğru tatile çıkmışlardır. Besteci ve şef Fred (Michael Caine) emeklidir. Yönetmen Mick ise (Harvey Keitel) hala çalışmaya devam etmektedir. Artık hayatlarının sonlarına yaklaşmış olan iki adam, otelde geçirdikleri süre boyunca etraflarındaki her şeye merak duygusuyla bakmaktadır. Filmin oyuncuları, Michael Caine ,  Harvey Keitel ,  Rachel Weisz ,  Paul Dano ,  Jane Fonda gibi ünlü isimlerdir.

Şevkat Yerimdar 2: Bizde Sakat Çok

Serinin ikinci filmi geliyor. İlk film de aşık olan Şevkat, düğün yapmak için dedesinden miras kalan evini satmak üzere Ankara’ya doğru yola koyulur. Niyeti evi satıp hemen dönmektir. Fakat talihsiz âşık Sarper arabasının önüne atlayınca Şevkat’in planları altüst olur. Ve Macera başlar.

Çılgın İhtiyar (Dirty Grandpa)

Kadrosun da Robert De Niro ,  Zac Efron ,  Dermot Mulroney , Brandon Mychal Smith ,  Julianne Hough gibi ünlü isimleri bulunduran Çılgı İhtiyar filminin yönetmen koltuğunda Dan Mazer oturuyor. Jason Barrett ,  Bill Block gibi isimlerin yapımcılığı üstlendiği filmin senaryosunu John Phillips yazdı.

Dedemin Fişi

Güldür Güldür adlı komedi programıyla tanıdığımız ve bildiğimiz Doğa Rutkay ,  Onur Buldu ,  Özlem Tokaslan ,  Ayşen Gruda ,  Ayşegül Akdemir ve ekibin diğer isimleri yeni bir proje ile vizyona çıkıyor. Filmin senaryosunu Yılmaz Erdoğan ,  Murat Kepez yazdı.

Karlar Kralı Norm

Animasyon, Aile, Komedi, Macera tadında çizgi dizi ABD, Hindistan, İrlanda ortak yapımı ile 22 ocak sinemalarda!

Köstebekgiller 2: Gölge’nin Tılsımı

Yerli yapımı bir çizgi dizi geliyor. Yavuz Seçkin,  Mustafa Oral ,  Gizem Gülen ,  Gökçe Dinçer gibi isimlerin seslendirdiği yerli yapım çizgi dizi 22 Ocakta vizyona girecek sinema filmleri arasındadır.

https://www.youtube.com/watch?v=4OzjvdnhKuw

Leave a comment