Wednesday, June 20, 2018
  • Wednesday, June 20, 2018

26 Şubat Cuma Günü Vizyona Girecek Yapımlar

By Mehmet Gürkan on 25 Şubat 2016
0 278 Views

Bu hafta vizyona birbirinden iddialı yapımlar giriyor. Özellikle Gerard Butler’ın başrolünde yer aldığı “Mısır Tanrıları” filminin gişede büyük başarı yakalamasını bekliyorum. Son yıllarda birkaç istisnai yabancı film hariç Türk filmlerinin gişe hakimiyetini sarsan filmler görmüyoruz. Geçen hafta vizyona giren “Deadpool” bu kurala istisna teşkil eden yabancı filmlerden biri oldu.

 

3D Görsel Şöleni Kaçırmayın

Bu hafta vizyona girecek Mısır Tanrıları filminin de bu istisnaya dahil olmasını bekliyorum. Mısır Tanrıları filmi 2D ve 3D seçenekleri ile vizyona girecek. Son yıllarda görsel efektlerin ve 3D özelliğinin en iyi kullanıldığı film olduğu söyleniyor. Harika bir görsel şölen sunacağı yayınlanan fragmanlarından da belli olan bu görsel şöleni, kaçırmamanızı öneriyoruz.

Ustalara Saygı

Bu hafta vizyona girecek filmlerden biri de iki büyük sinema ustasını buluşturan Hesaplaşma.  Al Pacino ve Antony Hopkins’in yer aldığı film, gerilim ve dram türünde. Entrika, rüşvet, intikam ve birçok karanlık ilişkinin şekillendirildiği film iki büyük ustanın varlığı ile değer kazanıyor. Ustaları tekrar beyazperdede görmek isteyenler Cum günü vizyona girecek filme gidebilirler.

Cinsiz Vizyon Haftası Olmaz

Bildiğiniz gibi her sene onlarca cin, şeytan vb. konuları işleyen Türk korku filmi vizyona giriyor. Bu haftanın Türk korku filmi de Çağrılan. İsminden de anlayabileceğiniz gibi ruh çağırma ile ilgili. Bir grup genç sinema oyuncusunun ruh çağırarak dünyanın ilk canlı korku filmini çekmek gibi dahiyane bir fikirleri var. Yönetmen klasik bir konuyu değişik çekim teknikleri ile izlenilir kılmaya çalışmış. Sonucunu merak ediyorsanız, “Çağrılan” bu hafta vizyonda.

  Sinema
Leave a comment