İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

3 Nesil (3 Generations)

3 Nesil (3 Generations)

Oldukça farklı bir film izlemek isteyenler için harika bir seçim olacak olan 3 Nesil filmi Susan Sarandon gibi usta bir oyuncunun performansını izleme imkanını sunuyor.

Özellikle anneler ve kızlarının ilgisini çeken bu film, etkileyici bir senaryoya sahip olduğu kadar usta oyuncuların performanslarıyla değişik bir deneyim yaşatıyor. Filmde Naomi Watts, Elle Fannig ve Linda Emond başrolde yer alırken, Gaby Dellal’ın yönetmenliği ve senaryosu hayat buluyor.

2015 yılında Amerika’da gösterime giren film, ülkemizde 7 Temmuz haftasında izlenebilecek olan dram, komedi türünden bir film.

Filmin Konusu

Annesi, anneannesi ve anneannesinin arkadaşı tarafından büyütülen bir kız çocuğunun cinsel kimliğini arayış çabalarını içeriyor. Erkek olmak isteyen ama kadın bedeninde doğduğunu söyleyen genç kız, onu bebekken bırakıp giden babası ve onun ailesine katılarak, hayatını şekle sokmaya çalışmaktadır.

Eğlenceli bir ortamda büyüyen ve kadınların içinde büyüyen genç kızın bu arayışları ve ailesiyle olan ilişkileri 3 Generations filmi ile gözler önüne seriliyor. Sam Trammell, Tate Domovan ve Tessa Albertson’un da yer aldığı kadro, bir ailenin herkesin başına gelebilecek olan hikayesini konu ediniyor.

Elle Fanning, ablası gibi oyunculuğu seçmiş ve onun kadar başarılı bir performans sergilediği bu filmde hayran kitlesini arttıracak gibi görünüyor. Özellikle ailelerin keyifle izleyebileceği bu film, cinsel kimlik konusunda muamma içinde olan gençleri anlamak için oldukça önemli.

İlk yorum yapan siz olun