Thursday, July 19, 2018
  • Thursday, July 19, 2018

Açıkhava Sezonu Açıldı

By Karga on 8 Haziran 2017
0 63 Views

Açıkhava Sezonu Açıldı

Yazın gelmesiyle birlikte açık hava konserleri 2017 programı da uygulanmaya başladı. Sanat dünyasının en popüler sanatçılarının sahne alacağı Harbiye Açıkhava Tiyatrosunda verilecek konserlerin biletleri şimdiden tükenmeye başladı.

16 Haziran Cuma gecesi Athena ile start alacak olan konserler, 17 Haziran Şebnem Ferah, 18 Haziran MFÖ, 19 Haziran Bülent Ortaçgil ve Birsen Tezer ile sanat tutkunlarına her konsere gitme isteği uyandıracak.

20 Haziran Teoman ve 22 Haziran Kenan Doğulu konserleri ile Haziran ayı için adeta bir festival niteliğinde olacak olan konserler, yaz boyu devam edecek. ZUBİZU sponsorluğunda gerçekleşecek olan program oldukça dolu ve tatminkar.

Bilet Fiyatları

Konser için 93 liradan başlayan bilet fiyatları, 209 TL’ye kadar yükselecek. Bir seferde en fazla 9 bilet satın alınacak olan konserler için belirlenen fiyatlar birçok kişi için uygun bulundu.

Uzun zamandır konser vermeyen rock sanatçılarının ağırlıkta olacağı konser rüzgarı, İstanbul içinden ve dışından birçok müzikseveri ağırlayacak olan Harbiye’de yapılacak.

Tarkan Konseri Ne Zaman?

Yeni albümünü tamamladığını açıklayan Tarkan ne zaman konser verecek diye merak edilen bu günlerde, ünlü sanatçının Temmuz ayında Açıkhava konserlerine yöneleceği kulislerde döndü.

Özellikle İstanbul merkezli olan konserler, Ankara, İzmir, Muğla, Antalya, Balıkesir ve Aydın gibi illerde de gerçekleşecek ve tüm yaz boyunca yapılacak olan bu etkinliklerin biletleri Biletix gişeleri ya da internet sitesinden temin edilebilecek.

 

  Müzik
Leave a comment