Thursday, July 19, 2018
  • Thursday, July 19, 2018

Aksiyon Sevenler Tam Gaz

By Karga on 30 Haziran 2017
0 61 Views

Aksiyon Sevenler Tam Gaz

Aksiyon sevenler için vizyona bugün giren bir film olan Tam Gaz orijinal adıyla Baby Driver oldukça klasik ve ilgi çekici senaryosuyla dikkat çekiyor. Genç olmasına rağmen deneyimli bir sürücü olan Baby’nin banka soyguncuları için sürücülük hizmeti vermesi sonucu başından geçen maceralar anlatılıyor.

Filmin Konusu

Baby’nin yolu bir gün bir suç örgütünün lideri ile kesişir ve onunla çalışmak zorunda kalır. Bu girişimi başarısız bir şekilde sonuçlanınca, peşine birçok insan düşer ve farklı insanlarla muhatap olmak zorunda kalır.

Bu arada gönlünü kaptırdığı sevgilisi ve kulağından eksik etmediği kulaklıklarıyla farklı bir tarz yakalayan Baby, içinde bulunduğu maceradan payını alır. Az konuşan ve işi konusunda başarılı olduğunu her fırsatta kanıtlayan Baby, güzel Garson Debora ile tanıştığında hayatını değiştirmeye karar verir.

Suça bulaşmış olan kimliğini silmek ve yeni bir hayata başlamak için adım atmak isteyen Baby için planladıkları o kadar da kolay olmayacaktır.

Oyuncu Kadrosu

Aksiyon ve polisiye türündeki filmin kadrosunda Ansel Elgort, Kevin Spacey ve Lily James bulunuyor. Edgar Weight yönetmenliğinde olan filmin senaryosu da yönetmene ait. Steven Price bestelerinin kullanıldığı film müzikleri de en az film kadar ilgi çekecek.

Bir başyapıt olmaya aday olan film, özellikle suç filmlerinden hoşlananlar için iyi bir seri filminin başlangıcı olabilecek nitelikte. Taksi filminin yeni nesil yorumu olarak adlandırılan Baby Driver bugün gösterime giriyor.

  Sanat
Leave a comment