Tuesday, July 17, 2018
  • Tuesday, July 17, 2018

Aralık ayında vizyona girecek birkaç film

By on 26 Kasım 2015 0 484 Views

Sinemayı yakından takip eden kitlemiz azımsanacak kadar değil. Sinemaseverler için hazırlanan bu yazıda 2015 aralık ayında vizyona girecek filmler’i araştırdık. İçlerinde gerçektende benimde merakla beklediğim filmler var. Göz atalım :

Düğün Dernek 2: Sünnet : İlk filmde harikalar yaratan düğün dernek ekibi Ahmet Kural başta olmak üzere hayranlıkla izlediğim yerli komedi filmleri arasında yerini aldı 04.12.2015 tarihinde çıkacak olan filmde ilk filminde oğlunun düğününü yapmayı başaran ismailin bu kez torununun düğününü yapmasını konu alıyor. Merakla beklenen filmler arasında.

dugun-dernek-2

Delibal : Romatik film severlere hitap eden Delibal Filmi’nde üniversite öğrencisi olan Barış ve Füsun un tutkulu ve aşk dolu hikayesini anlatıyor. Hobi olarak müzik yapan Barış Füsun u tanıdıktan sonra hayatında hiç tadmadıgı duyguları tadar ve aşk maceraları başlar.

delibal

Star Wars: Güç Uyanıyor : Star Wars serisinin 7. Filmi olan ve bilim kurgu  aksiyon sinemasında başalrı çeken yıldız savaşları yine büyük bir bütçe ve kararlıkıla geliyor gibi gözüküyor. Filmin vizyon tarihi 17 Aralık 2015

star-wars-7

Barcelona’da Bir Yılbaşı Gecesi : Barcelona’da aşk perdesinin aralandıgı bir film. Yılbaşı gecesini konu alan filmin türü dramatik komedi. Filmin oyuncuları Francesc Colomer, Jan Cornet, Joan Dausà. Filmin vizyon tarihi 25 Aralık 2015

Kozmik Sır DNA : 21 Aralık 2015 tarihinde vizyona girecek bu filmde semih isimli bir genetikçinin matematik din ve bilim ile yaptığı araştırmalarla konu başlıyor. Dna kodlarını çözmeye çalışırken ilginç bir insan türü ortaya çıkaran şifreyi de çözecek çalışmasında başından geçen maceraları anlatıyor.

Leave a comment