24 Eylül 2018
  • 24 Eylül 2018
  • Ev
  • Karga
  • Ayı Kardeşler 3 Sirkte Curcuna

Ayı Kardeşler 3 Sirkte Curcuna

Tarafından Karga Tarih 6 Temmuz 2017
0 116 Views

Ayı Kardeşler 3 Sirkte Curcuna

14 Temmuz haftasında gösterime girecek olan animasyon filmlerinden olan Ayı Kardeşler serisinin üçüncü filmi, Çin yapımı olan Sirkte Curcuna oldu.

Orijinal dili Çince olan animasyon, Türkçe dublaj olarak gösterime girecek. Çocukların severek izlediği serinin bu filminde, evden alınıp sirke hapsolan Briar’ın Hugo’nun yardımıyla sirke alışması, ama zaman geçtikçe sirkin kirli yüzünü öğrenmesi konu edinecek.

Bramble ve oduncu Vik, zor buldukları Briar ile sirki canlandırmaya çalışırlar. Briar ilk zamanlar bu durumdan hoşnut olsa da, sonraki zamanlarda acı gerçekleri öğrenecektir.

Ayı Kardeşler Serisi

Son seri filmi olan Ayı Kardeşler Sirkte Curcuna önceki seriler gibi çocukları eğlendirecek içeriklere sahip olmalarıyla biliniyorlar.

Hollywood’un hakimiyetinde olan sinema ve animasyon sektörünün ciddi bir rakibi olan Çin, bu konuda önemli ve dev bir kültüre sahip olmasının avantajlarını yaşıyor. Bu avantajların başında gelen kültürünü yansıttığı animasyonlarda Hollywood kadar başarılı bir işçilik sergilemese de genel olarak iyi sonuçların alındığı görülüyor.

Sirkte Curcuna serisi de bu filmlerden biri olarak yeni bölümüyle çocuk seyircilerin ilgisini çekmeyi başarmış durumda.

Ayı Kardeşler Şiddet İçeriyor Mu?

Avcının sürekli ateş etmesi birçok kişiyi rahatsız etmiş ve çocuklara şiddet görüntüleri yansıttığı için ülkemizde eleştirilmişti.

Birçok kişi bu nedenle ön yargılı olarak animasyonu izlemeye sıcak bakmamaktadır. Avcının ateş etmesi dışında karakterlerin olanı biteni çok fazla önemsemediği de görülmektedir.

  Karga
Yorum bırak