Thursday, July 19, 2018
  • Thursday, July 19, 2018

Bakıcı 30 Haziran’da Gösterime Giriyor

By Karga on 28 Haziran 2017
0 73 Views

Bakıcı 30 Haziran’da Gösterime Giriyor

Nicholas Cage ve Gina Gershon’un başrollerinde yer aldığı Bakıcı bu gafta vizyona girecek olan filmlerden. Nicky Whelan, Faye Dunaway ve Natalie Eva Marie gibi oyuncuların da kadrosunda yer aldığı film, klasik bir senaryoya sahip olmasına rağmen, usta oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor.

Filmin konusu, Brian (Nicholas Cage) ve Angela (Gina Gerson)’nın mutlu yaşamlarına yeni taşınan komşuları Katie’nin de dahil olmasıyla gelişiyor. Katie (Nicky Whelan), Angel ile bir parkta tanışır ve iyi arkadaşlık kurarlar. Daha sonra tek kızı Cora’ya bakması için Katie ile çalışmaya başlar.

İkinci bir çocuk isteyen ve taşıyıcı anne olmasını istediği Katie hakkında bilmediği çok şey olduğunu zamanla öğrenecektir.

Taşıyıcı Annelikten Rol Çalmaya Uzanan Süreç

Taşıyıcı anne olan ve Angela’nın ailesi için büyük bir tehdit haline gelen Katie, hamileliği ve doğuma kadar olan süre içinde değişmeye başlar ve gerçek yüzünü gösterir.

105 dakikalık bir film olan Bakıcı 30 Haziran tarihinde gösterime girecek. Yapımcılığını Lindsay Lohan ve Randall Emmett’in üstlendiği film, Chloe King senaryosuyla hayat buldu. Jonathan Baker yönetmenliğinde dram, gerilim tarzında bir film olan Bakıcı, klasik bir senaryo ve kurgunun profesyonel olarak yorumlanması olarak izlenebilir.

Bir aile filmi olmasına rağmen, müstehcen sahneler içeren filmde 13 yaş sınırı bulunuyor ve özellikle taşıyıcı annelik konusunu sorgulamanıza neden oluyor.

 

  Sinema
Leave a comment