Wednesday, June 20, 2018
  • Wednesday, June 20, 2018

Bu Yaz Kaçırılmaması Gereken Yabancı Diziler

By Karga on 3 Haziran 2017
0 39 Views

Bu Yaz Kaçırılmaması Gereken Yabancı Diziler

Pek çok yabancı dizi, seyircileriyle buluşacağı yaz sezonuna hazırlandı. Game of Thrones’dan The Defenders’a kadar birçok dizi, yeni sezon bölümleriyle hayranlarıyla buluşacak.

Game Of Thrones

Yedi yıldan beri milyonların gözdesi olan Game of Thrones, yeni sezonda Daenerys ve Cersei arasındaki taht savaşlarına sahne olacak. Fragman bile şimdiden milyonların gözdesi oldu.  Dizinin ilk bölümü için büyük gün 15 Temmuz olarak açıklandı.

Orange is the New Black

9 Haziranda gösterime girecek olan dizilerden olan Orange is the New Black ise beşinci sezonuna başlıyor. Kadın mahkumların kendilerine gösterilen kötü davranışlarına isyan etmeleri konu alınıyor.

Claws

Florida’da bir mankür salonunda çalışan kadınların, organize suç örgütü dünyasına girmesini konu edinen dizi, 11 Haziran tarihinde gösterime girecek.

Clow

23 Haziran tarihinde yeni sezon bölümlerini izleyebileceğiniz Clow da kadın dizilerinden biri. Los Angeles’ta güreş organizasyonuna katılan birçok kadının hikayesi.

 

Gypsy

30 Haziran tarihinde yeni sezonu başlayacak olan dizi, bir terapistin danışanının hayatına fazlaca müdahale etmesini konu ediniyor.

The Defenders

18 Ağustos tarihinde gösterime girecek olan The Defenders, kahraman dizisi olacak. NY’de suçla mücadale eden kahramanlar Marvel’in bir başka versiyonu olarak karşımıza çıkacak.

Insecure

HBO dizisinin ilk sezonda Issa karakterinin ilişkileri bozduğu ilk sezondan sonra, 23 Temmuz’da başlayacak yeni sezonunda bu durumu toparlamaya çalışacak.

  Sinema
Leave a comment