Thursday, July 19, 2018
  • Thursday, July 19, 2018

Canım Kardeşim 2 Müzikali 14 Ocakta Mall of İstanbul’da

By on 8 Ocak 2017 0 71 Views

Yarıyıl tatilinin birçok anne baba için çocuklarını şehir içi kültürel aktivitelere çıkarmakla eş değer olduğu günümüzde, sevilen çocuk tiyatroları da oldukça popüler oldu.

Küçüklerin yoğun ilgisiyle karşılaşan bu oyunlardan biri de Canım Kardeşim müzikali olmuştu. Bu yıl Canım Kardeşim 2 olarak karşımıza çıkacak olan müzikalin biletleri biletix tarafından satışa sunuldu.

Müge, Mine ve Mıncır’ın maceralarını Barış Manço şarkılarıyla anlatan oyun için 34 TL olan tam biletleri Biletix’ten alabilirsiniz.

Oyunun Konusu

Çocuklarının bilgisayar oyunları nedeniyle sosyalleşemediğini gören ebeveynlerin kendi çocukluk yıllarına dönerek Barış Manço şarkılarıyla taklitler yapmalarını konu ediniyor.

Çocukları keyifli bir yolculuğa çıkaran müzikal, Şişli Kent Kültür Merkezi ve Mall Of İstanbul’da izlenebilecek. 2 yaş üstü tüm çocukların bilet alma zorunluluğu bulunuyor. Fırsat sitelerinden biletleri 20 TL’ye alma imkanı var şimdiden birçok bilet tükenmiş durumda.

Okullar ve eğitim kurumları da toplu olarak çok ziyaret ettiği için, Canım Kardeşim 2 biletleri kısa sürede tükeniyor.

İzleyici Kitlesi

2 yaşından 9 yaşına kadar izleyici kitlesine hitap eden bu müzikal, müzikli ve danslı olduğu için küçük çocukların da çok fazla ilgisini çekiyor. Tabi daha büyük olanlar da izleyebilir.

Sizin de küçük çocuğunuz varsa, hafta sonu aktivitesi olarak bu keyifli oyunu izlemesini sağlayabilirsiniz ve birçok aktiviteye birlikte gidebilirsiniz.

Leave a comment