Friday, July 20, 2018
  • Friday, July 20, 2018
  • Home
  • Sosyal Karga
  • Dünya’nın En Renki Partisi ” Life in Color” İzmir’ Geliyor

Dünya’nın En Renki Partisi ” Life in Color” İzmir’ Geliyor

By on 2 Nisan 2016 0 503 Views

Çok daha önce İstanbul’da gerçekleşen ve büyük bir beğeni toplayan dünyanın en renkli partisi Life in Color 28 Mayısta İzmir’e geliyor.

İlk kez İzmir’ gelecek Life in Color; Kingdom projesi yeni konsepti ile İzmir Arena ‘da olacak. Önceki yıllarda ’Unleash’ ve ’The Big Bang Tour’ şovlarıyla İstanbul’da çok büyük bir beğeni elde eden proje de sıra İzmir’e geliyor. 28 Mayısta İzmir Arena’da olacak ekib 6 Ağustos’ta tekrardan İstanbul’a dönecek.

Dünyaca ünlü DJ’lerin mühteşem sahne performanslarıyla gerçekleştirilecek ’Life in Color: Kingdom’ yaklaşık 7 bin elektronik müzik sevenlere unutulmaz bir parti gerçekleştirmeye hazırlanıyor. Dünya turnesi kapsamında Amerika, Orta Amerika ve İngiltere’nin ardından Türkiye’de ise İzmirli müzikseverlerle buluşacak olan ’Life in Color; Kingdom’ yenilen konsepti, inanılmaz sahne şovları ve yepyeni prodüksiyonuyla İzmir’e renk katacağı kesin gibi görünüyor.

lifeincolor

İlerleyen günlerde açıklanacak DJ’lerin yanı sıra ve yeni sahne tasarımıyla bu yıla da damgasını vurmaya hazırlanan ’Life in Color; Kingdom’, Avrupa’nın farklı ülkelerin müzikseverleri de İzmir’de ağırlayacak.

 

Leave a comment