20 Ağustos 2018
  • 20 Ağustos 2018

Etiket Arşivi

28. Ankara Uluslararası Film Festivali Proje Geliştirme Desteği

Yazan Tarih 15 Ocak 2017 0
Ankara Uluslararası Film Festivali için Türk sinemasını desteklemek ve geliştirmek için 190 bin liralık teşvik verileceği belirtildi. Senaryo kapsamındaki uzun kurmacalara jüri tarafından kararlaştırılan iki proje için 30 bin teşvik verilecek.   Toplamda 190 bin TL değerince teşvik verileceği belirtilen sektör için bu durum olumlu bir gelişme olarak belirtildi. Bu yıl yirmi sekizincisi gerçekleştirilecek... Yazıya devam et.

27. Ankara Uluslararası Film Festivali Başladı

Yazan Tarih 29 Nisan 2016 0
Dünya Kitle İletişimi Araştırma Vakfınca düzenlenen “27. Ankara Uluslararası Film Festivali”, Ses ve Bakış temalı konusu ile başladı. Dünya Kitle İletişimi Araştırma Vakfınca düzenlenen “27. Ankara Uluslararası Film Festivali”, Ses ve Bakış temalı konusu ile başladı. Festival’in açılış törenine Türkay Şoray, Yılmaz Erdoğan ve Beren Saat gibi ünlü isimler katıldı. Açılış töreninin sunuculuğunu da... Yazıya devam et.

CHARLIE OLDUNUZ, PARİS OLDUNUZ,PEKİ ANKARA OLACAK MISINIZ?

Yazan Tarih 15 Mart 2016 0
Ankara’da 37 kişinin yaşamını yitirdiği bu lanet saldırının ardından sosyal medya tepkilerle,kınamalarla doldu taştı.Fakat tüm bu haykırışlardan birisi oldukça ilgi çekici ve ders verici nitelikteydi.Ankara’da yaşayan bir İngiliz müzisyen olan James Taylor’un Facebook’ta paylaştığı ileti binlerce beğeni,binlerce paylaşım aldı ve dikkatleri üzerine çekti. İşte James Taylor’un sarsıcı fakat bir o kadarda haklı Facebook iletisi…... Yazıya devam et.