16 Ekim 2018
  • 16 Ekim 2018
  • Ev
  • Karga
  • Eylül Ayında Gerçekleşecek Sinema Olayları

Eylül Ayında Gerçekleşecek Sinema Olayları

Tarafından Tarih 30 Ağustos 2017 0 129 Views

Her dönem farklı sinema seçenekleri beyaz perdeye yansıtılarak sinemaseverlere sunulduğundan özellikle Eylül ayında gerçekleşecek sinema olayları konusunda bilgi almak isteyenler sistem üzerinden yapacakları inceleme sayesinde birbirinden farklı sinema seçeneklerine ulaşım sağlayabilirler.

Hazırlanan filmler özellikle belirlenmiş olan tarihlerde vizyona gireceğinden Eylül ayında gerçekleşecek birbirinden farklı sinema seçenekleri sinemaseverlerin keyifli vakit geçirmesine imkan sağlayacaktır. Farklı tarihlerde vizyona girecek olan film seçenekleri konusunda bilgi almak isteyenler aşağıda yer alan farklı film seçenekleri inceleyerek özellikle belirlenmiş olan tarihlerde sinema keyfini doyumsuz hale getirebilirler.

Siccin 4 Vizyon 1 Eylül 2017

1 Eylül tarihinde vizyona girecek olan Siccin 4 filmi özellikle korku filmi sevenlerin yerli film seçenekleri arasında yer almaktadır. Daha önce yayınlanmış olan diğer filmlerin devam niteliğinde çekilmiş olan film özellikle korku filmi severlerin merakla beklediği film seçenekleri arasında bulunmaktadır. 2017 Eylül ayında sinemaseverleri ilgilendiren olaylar arasında bulunduğundan özellikle sinemaya gitmek isteyenlerin tercihi olmaktadır.

Yedinci Hayat Vizyon 1 Eylül 2017

Gerilim ve bilim kurgu türünde film izlemek isteyenlerin tercih edebileceği yedinci hayat filmi 1 Eylül 2017 tarihinde vizyona girecek. Özellikle yabancı film izlemek isteyenlerin tercih edebileceği film seçenekleri arasında yer almaktadır. Farklı konusu ile dikkat çeken film Eylül ayında sinemaseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Deli Dumrul Vizyon 1 Eylül 2017

Yerli komedi filmi izlemek isteyenlerin tercih edebileceği film seçenekleri arasında yer alan deli Dumrul filmi 1 Eylül’de vizyona girecek. Özellikle sinemaseverlerin merakla beklediği film seçenekleri arasında yer almaktadır.

Bekar Bekir Vizyon 1 Eylül 2017

Yerli komedi filmi izlemek ise yani tercih edebileceği Bekar Bekir filmi 1 Eylül 2017 tarihinde vizyona girmektedir. Oyuncu kadrosunda yer alan isimler sayesinde özellikle yeni vizyona girecek olan film seçenekleri arasında dikkat çekmektedir. 32 yaşında hala bekar olan bir adamın hayat hikayesini beyaz perdeye taşımaktadır.

Ejderin Doğuşu Vizyon 8 Eylül 2017

Aksiyon türünde film izlemek isteyenler için 8 Eylül’de vizyona girecek olan ejderin doğuşu filmi özellikle farklı sahneleriyle dikkat çekmektedir. Yabancı film izlemek isteyenler için hazırlanmış olan film sinemaseverler ile buluşmaya hazırlanıyor. Dövüş üzerine hazırlanmış olan film özellikle oyuncu kadrosuyla da dikkat çekmektedir.

O Vizyon 15 Eylül 2017

Stephen King romanından yeniden kurgulanarak hazırlanmış olan film özellikle bilim kurgu ve gerilim filmi sevenlerin tercih edebileceği yabancı film seçenekleri arasında yer almaktadır. Eylül ayında vizyona girecek olan film seçeneklerinden biridir. 7 çocuğun hayatını konu alan film özellikle etkileyici konusuyla dikkat çekmektedir.

Kingman Altın Çember Vizyon 22 Eylül 2017

Aksiyon ve gerilim türünde film izlemek isteyenlerin tercih edebileceği yabancı film seçenekleri arasında yer almaktadır. Filmi 22 Eylül 2017 tarihinde vizyona girecektir. Kingman ajanlarının yeniden harekete geçtiği film farklı konusu ile dikkat çekmektedir.

Ay Lav Yu Tuu Vizyon 22 Eylül 2017

Yayınlanan ilk filmiyle dikkat çeken filmin ikinci filmi 22 Eylül tarihinde vizyona girecek. Devam niteliğinde çekilmiş olan filmin geniş oyuncu kadrosu oldukça dikkat çekmektedir. Senaryosunu ve yönetmenliğini Sermiyan Midyat’ın yapmış olduğu film sinemaseverler tarafından merakla özellikle komedi filmi izlemek isteyenlerin tercihleri arasında yer almaktadır.

Kurtlar Vadisi Vatan Vizyon 29 Eylül 2017

2017 yılı Eylül ayında vizyona girecek olan Kurtlar Vadisi vatan filmi yerli film izlemek isteyenlerin tercihi olmaktadır. Özellikle filmin daha önce çekilmiş olan farklı film seçenekleri büyük yankı uyandırdığında merak edilen filmler arasında yer almaktadır. 

  Karga
Yorum bırak