Friday, July 20, 2018
  • Friday, July 20, 2018

Eylülde Vizyona Girecek Filmler

By on 21 Ağustos 2017 0 88 Views

2017 yılının Eylül ayında vizyona girecek filmlerden bir kaçını sizler için listeledik. Üç önemli ve keyifli vakit geçireceğiz türk filmlerini eylül ayında sinemaya gitmek isteyenler seçtik!

Ay Lav Yu Tuu

Sermiyan Midyat ‘ın yönettiği ay lav yu tuu filmi 22 Eylül 2017 tarihinde izleyici ile buluşacak. Başrollerini Sermiyan Midyat ve Nikki Leigh’ın paylaştığı komedi türündeki film, ‘Ay Lav Yu’ filminin 6 yıl sonra gelen devam filmi.

Filmde Amerika’da eğitim alarak köyüne dönen İbrahim’in yaşadığı kültür çatışması anlatılıyor. Sosyal konulara değinen film, hem hikayesi ile beğeni kazanacak hem de güldürecek gibi duruyor.

Kurtlar Vadisi Vatan

Serdar Akar’ın yönettiği Kurtlar Vadisi Vatan filmi 29 Eylül 2017’de seyirci ile buluşacak. Başrollerini Necati Şasmaz, Sinem Uslu ve Cahit Kayaoğlu gibi ünlü oyuncuların paylaştığı film aksiyon ve gerilim türünde.

Kuzey Irak’a operasyona giden Polat Alemdar ve ekibi darbe tehdidi ile karşılaşır. Türkiye’nin yaşadığı darbe tehdidini konu alan filmde, ülkenin işgalini fitilleyecek olan darbenin önlenmesi anlatılıyor. Aksiyon, gizem ve gerilim vatan duygusu ile harmanlandığı filmde, ana konu aslında vatan sevgisi denilebilir.

Siccin 4

Alper Mestçi’nin yönettiği Siccin 4 filmi 1 Eylül 2017’de vizyona girecek. Filmin başrollerini Mirza Metin, Yasemin Kurttekin ve Sebahat Adalar gibi isimler paylaşıyor. korku türündeki film, Siccin serisinin 4.filmi olacak.

Filmde bir anda hayatları değişen Yılmaz ailesinin yaşadığı korkunç olaylar anlatılıyor. Zengin biri olan ailenin durumu zamanla değişir ve maddi sorunlarla bas edebilmek için babaanne Saadet ile ayni evi paylaşmak zorunda kalırlar. Saadet, evde tek başına yaşayan yaşlı bir kadındır. Ancak Saadet’in göründüğü kadar yalnız olmadığı anlaşılır. Saadet’in evinin bahçesinde kocasının mezarı bulunmaktadır ve bazı varlıklar da Saadet’e yoldaşlık etmektedir. Bu sakinler eve yeni gelen kişileri istemezler ve bundan sonra korkunç olaylar zinciri yaşanmaya başlanır.

 

Leave a comment