Wednesday, July 18, 2018
  • Wednesday, July 18, 2018

Harry Potter 8; Lanetli Çocuk Geliyor!

By on 23 Ekim 2016 0 125 Views

Sinema tarihinin en iyi serileri arasında yer alan Harry Potter serisinin bittiğine üzülen takipçilerine muhteşem bir haber geldi! Harry Potter 8; Lanetli Çocuk Geliyor!

J.K. Rowling, John Tiffany ve Jack Thorne’a ait bir hikayeden yola çıkarak Jack Thorne’un yazdığı yeni bir oyun olan Harry Potter ve Lanetli Çocuk kitabı sahne metni özel baskısı ile Kasım ayının ilk haftasında Türkiye’de olacak! Harry Potter ve Lanetli Çocuk, sahneye koyulan bir oyun aslında. Ancak farklı hikayesi ile ilgi çeken oyunun “sahne metni özel baskısı” vurgusu ile  kitabı yayımlandı.

Harry Potter ve Lanetli Çocuk kitabı’nda, Hogwarts Savaşından 20 yıl sonrasını konu edinen tiyatro oyunun Harry’nin en küçük oğlu olan Albus Severus’a odaklandığını görebiliriz.

 

TANITIM BÜLTEN’İNDEN

 

Harry ait olduğu yerde durmayı reddeden bir geçmişle boğuşurken, en küçük oğlu Albus da istemediği bir aile mirasının yükünü omuzlarında taşımakta zorlanır. Geçmişle gelecek uğursuzca iç içe geçerken hem baba hem oğul tedirgin edici bir gerçeği, bazen karanlığın beklenmedik yerlerden geldiğini öğrenir.

Harry Potter ve Lanetli Çocuk“, J.K. Rowling, John Tiffany ve Jack Thorne’a ait yeni bir özgün hikâyeden yola çıkarak Jack Thorne’un yazdığı yeni bir oyun. Bu oyun sadece sekizinci Harry Potter hikâyesi değil, aynı zamanda tescilli olarak sahneye koyulan ilk Harry Potter hikâyesi. 30 Temmuz 2016’da Londra West End’de gerçekleşen prömiyerin hemen ardından Sahne Metni Özel Baskısı, dünyanın dört bir yanındaki okuyucuları Harry Potter, arkadaşları ve ailesinin devam eden yolculuğuyla buluşturuyor.

ÖN SİPARİŞ İLE SATIŞ FIYATI

Tam bu noktada kitabın online satış sitelerinde ön siparişe düştüğünü belirtelim. 360 Sayfalık kitabın etiket fiyatı ise 22,00 TL. Tabii bu rakam indirimlerle 16,00 TL‘ye kadar düşüyor. Ve ince kapak olarak gözüküyor.

Leave a comment