Thursday, July 19, 2018
  • Thursday, July 19, 2018

Hızlı ve Öfkeli 8 hakkında bildiklerimiz

By on 8 Kasım 2015 0 401 Views

 

Hızlı ve Öfkeli serisinin 7.si listelerin en başından inmeyi pek düşünmüyorken biz size 8. Film hakkında bilgi vereceğiz. Başka bir seri bu kadar uzatılsa belki popülerliği düşecek belki tepki toplayacaktı ancak Hızlı ve Öfkesi serisi bunun tam aksi görüşleri toplayıp izleyici rekoru kırmaya devam ediyor.

8 ile ilgili söyleyeceğimiz ilk şey yönetmen koltuğuna oturacak kişinin değişmezse F. Gray Gary olacağıdır. 7. Film bir süre yönetmen sıkıntısı çekse de sonunda bunu atlatıp harika bir başarı elde

edilmişti. Yeni filmde böyle bir sorunla karşılaşmamak ve kusursuz bir biçimde çalışmalara devam etmek için yönetmen ilk düşünülen şey olmuş. Filmin başrol oyuncularından Vin Diesel’in yaptığı açıklamaya göre ilk filmde olduğu gibi 8. Film New York’ta çekilecek.

Film yine beklenenlerin çok ötesinde bir senaryo ile karşımıza çıkacak gibi gözüküyor. Sinemaların ve film dünyasının belirttiği tarih ise 14 Nisan 2017. Bu uzun soluklu seri hız tutkunları için gelmeye hazırlanıyor. Gaza basmaya hazır olalım.

Leave a comment