Thursday, July 19, 2018
  • Thursday, July 19, 2018

iPhone kullanmanın 10 avantajı

By on 8 Kasım 2015 0 1367 Views

İphone kullanıcılarının giderek yaygınlaştığı günümüzde bir İphone kullanmanın 10 avantajını sizlere sunuyoruz. Avantajların tamamına veya daha fazlasına sahip olmanız için yapmanız gereken sadece bir İphone satın almaktır.

1)Popüler Olursunuz:

İphone kullananların arkadaş ortamlarında daha fazla dikkat çektiği bilinmekte. Bununla birlikte sosyal ortamlarda veya arkadaş ortamlarınızda telefonunuzun melodisi bile çevrenizdeki insanlar tarafından dikkatleri üzerinize yoğunlaştıracaktır.

2)Muhteşem Bir Yazılıma Sahip Olursunuz:

İphone kendine özgü bir yazılım ile çalışır. Bu yazılım İOS olarak tanımlanır. Mühendisler tarafından son teknoloji ile geliştirilen yazılım, kullanıcının maksimum verim ile telefonu kullanması için tasarlanmıştır. Telefonun bir akıllı telefon olma özelliğinin çok daha ötesinde işlevleri yerine getirebilmesi İphone’un kusursuz yazılımıyla gerçekleşir ve sizde bu yazılımın sunduğu imkânlardan faydalanırsınız.

3)Donmayan Telefon Sahibi Olursunuz:

Akıllı telefon kullanıcıların çoğunun yaşadığı donma, kasma, takılma gibi sorunlar mühendislik harikası İphone için geçerli değildir. Bu konuda kusursuz bir kullanım ortaya koyan İphone başarılı bir performans sergiler.

4)Kusursuz Teknik Servis Alırsınız:

Apple kendi bünyesinde alanında uzman personellerle çalışarak kusursuz teknik servis hizmeti sunar. Ülkemizdeki İphone talebine karşılık Zorlu Center bünyesinde ilk şubesini açan Apple, bu konudaki kusursuz hizmetlerine devam ediyor. Ve bu hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

5)Başarılı Kameranız Olur:

Teknolojinin her alanında başarıyı yakalayan Apple, İphone kamerasında da bu başarısını devam ettirdi. Gelişen teknolojiye uyum sağlayan kamera ve bu donanımı destekleyen kusursuz yazılımı sayesinde mükemmel fotoğraflar çekme fırsatına sahip olursunuz.

6) En Güncel Telefonu Kullanırsınız:

Apple güncelleme stratejisini başarılı uygulayan şirketlerden olduğundan İphone hiçbir zaman eskimez. Sürekli en güncel sürümü kullanmanın avantajını yaşarsınız.

7)  Size Özel Yazılımları Kullanırsınız:

Apple, İOS yazılımını kullandığı İphone modellerinde İOS için geliştirilen yazılımları sizlere sunar. İOS platformuna özel sunulan yazılımları telefonunuza yükleyerek sıradanlaşan teknolojilerin dışına çıkabilirsiniz.

8) Kusursuz Deneyim:

İnternetin her an hayatımızda olduğu günümüzde, İphone 6 ve İphone 6 plus sayesinde büyük ekranda internetin keyfini çıkarırsınız. Üstün multimedya ve internet teknolojisi sayesinde maksimum hız ile internet deneyimlerinizi yaşayabilirsiniz.

9) 7/24 Destek Alırsınız:

İphone 6 aldınız ve merak ettiğiniz sorularınız mı var, İphone hakkında detaylı bilgiler alabileceğiniz teknik destek veya müşteri hizmetlerini arayarak merak ettiğiniz sorulara anında cevap bulabilirsiniz. Karşılaştığınız ilgi ve alaka kendinizi değerli hissettirir.

10) Sadece İphone Kullanırsınız:

İphone kullananların neredeyse tamamı sonraki telefonlarında yine İphone tercih ediyor. Farklı marka telefon kullanmayı unutabilirsiniz. Çünkü bir İphone telefonunuz varsa artık sadece İphone telefonunuz vardır.

  Karga
Leave a comment