Wednesday, June 20, 2018
  • Wednesday, June 20, 2018
  • Home
  • Karga
  • İstanbul İkinci El Festivali Başlıyor

İstanbul İkinci El Festivali Başlıyor

By Karga on 3 Haziran 2017
0 58 Views

İstanbul İkinci El Festivali Başlıyor

Son yıllarda e-ticaret sektöründe de önemli bir yeri olan ikinci el pazarları, tüketimi azaltırken geri dönüşüme de katkıda bulunuyor.

Bu süreçte ihtiyacınız olan ürünün ikinci elini alıp satabilirsiniz. Bu duruma biraz daha kapsamlı bir destek veren İstanbul ikinci el festivali kapılarını 3 Haziran’da Kilyos’ta açacak.

Pazar günü sona erecek olan ikinci el festivalinde 255 stant kurulacak. Antikacılar, ikinci el lüks ürünler ve daha birçok geri dönüşüm ürünün satılacağı festivalde, yardım kuruluşları da ünlü isimlerin kıyafetlerini satışa sunacak.

Engelli Çocuklar Gösteri Düzenleyecek

Festival alanında yardım kuruluşlarının organları çeşitli etkinlikler düzenleyecek. Müzik yayınları engelli çocukların karaokeleri ve dans gösterileri de ziyaretçilere sunulacak.

İkinci el alışverişin en ilgi çekici alanlarından olan bu tür etkinlikler daha evvel de düzenlenmişti. Ziyaretçilerin ücretsiz olarak katılacağı festivalde önceki yıllarda olduğu gibi yine yoğun bir katılım bekleniyor.

Etkinliğin sloganı olarak; “Atma Değerlendir. Tüketimi Azalt, Mutlu Ol. Dünyaya Daha Az Karbon Ayak İzi Bırak” belirlendi.

Antikacılar Yoğun Katılım Gösteriyor

İkinci el festivalinin en dikkat çekenleri şüphesiz antikacılar oluyor. Antikacıların ziyaret ettikleri festivalde elden ele gezmiş çok değerli ürünleri ve vintage teması ürünlerini bulmak oldukça kolay. Birçok bölgeden ziyaret edilecek olan festivalde, ünlü isimler de stantlarda olacak ve çocukların yararına ürünlerini satıp gelirlerini hayır kurumlarına bağışlayacaklar

  Karga
Leave a comment