Friday, July 20, 2018
  • Friday, July 20, 2018

İşte Yeni Huawei Enjoy 6 Özellikleri

By on 30 Ekim 2016 0 102 Views

Farklı birçok özelliği ile geçtiğimiz günlerde Çin üzerinden bir yayın ile tanıtımı gerçekleştirilen Huawei Enjoy 6 modeli, piyasadaki yerini aldı. Özellikle batarya ve işlemci konusunda getirdiği yenilikler sayesinde daha kullanışlı ve hızlı bir cihaz geliştirildiğini gözler önüne serdi.

8 çekirdekli ve ismi henüz belirlenmeyen yeni işlemci sistemi ile üretilmiş olan Huawei Enjoy 6, farklı bir batarya sistemi sayesinde çok kısa süre içerisinde şarjını doldurabiliyor. 5 inç ekran genişliği ve 3 GB Ram kapasitesi ile de daha iyi bir kullanım sunmayı vaat ediyor. 16 GB dahili hafızasının yanında 128 GB’a kadar yükseltebilme özelliği de cihaz içerisinde mevcut. 13 megapiksel arka kamerası ve 5 megapiksel ön kamerası ile beklenen kamera yükseltme özelliğini de model içerisine dahil etmiş.

huawei-enjoy-6-resim


İlgilileri tarafından çıktığı ilk günden bu yana iyi bir rağbet gören Huawei Enjoy 6 modeli, Çin üzerinden 192 dolar ile satışta ancak şimdilik başka bir ülkede satışı başlatılmadı ve fiyat belirlenmesi de yapılmadı. Pembe, beyaz, gri, altın ve mavi renk seçenekleri ile geniş bir tasarım yelpazesi sunuyor. Parmak izi tarayıcı özelliği de cihaza söylendiği gibi eklenmiştir.

Huawei Enjoy 6 bu özelliklerin dışında çok büyük bir fark ile piyasada yer almasa da, eski modellerine göre çok daha kullanışlı ve hızlı bir sisteme sahip olduğunun üzerini vurguladı.

Leave a comment