Tuesday, July 17, 2018
  • Tuesday, July 17, 2018

Kadınların bir kaç tuhaf hâli

By on 26 Kasım 2015 0 668 Views

Hayatımızda önemli yeri olan kadınların en tuhaf hallerini merak ettiniz mi hiç ? Peki bir kadın nasıl tuhaf olabilir ki ? Neler yapar buyrun bakalım:

Ayna karşısında ilgin makyaj denemeleri: Kadınların en çok yaptıkalrı tuhaflıkların başında gelir. Genelde evde tek başına iken ayna karşısına geçerler ve ilginç makyaj denemeleri yaparlar. Ama asla bu makyajla dışarı çıkmaz hemen silerler.

cocuk-makyaj

Yemek yaparken program sunmak: hayatlarının büyük bir çogunlugunu mutfakta geçiren kadınları gizlice izlerseniz yemek yaparken büyük çogunlugunun keni kendine yemek tarifi anlattıgına şahit olursunuz. Can sıkıntısından olsa gerek program sunar gibi yemek yapan kadınların tuhaf halleri oldukça şaşırtıcı.

kadin-yemek

Şarkı söylemek: Eline ne geçerse artık Allah ne verdiyse tarak olur terlik olur şarkı söylemektir en ilginç halleri arasında. Bu ilginç halde genelde yalnız olduklarında yapılır. Sadece şarkı söylemek değil çılgınca birde klip çeker gibi davranırlar. Gerçekten tuhaf!

sarki-soylemek

Çılgın selfieler: yüzlerini şekilden şekilde sokarak selfie çekmek en tuhafları arasında. Genelde bu selfieler çekildikten sonra silinir. Ama olsun amaç çekmek değil mi. Biz görmesekte en tuhaf halleri arasında oldugunu biliyoruz.

selfie-kadin

Aynada sivilce kontrolü: Ayna karşısında zaman geçirmeyi seven kadınların akıl almayan hallerinden biriside sivilcelerine bakarkan yüzünü kırıştırarak yaşlanınca nasıl görüneceğinde dair fikir almak. Şekilden şekile soktukları yüzlerinde yaşlılıklarına dair bir ön fikir oluşturmaya çalışan kadınların en tuhaf halleri arasında yerini alır.

Her ne kadar tuhaflıkları olsa da hayatımızda önemli bir yeri olan kadınlar hiçbir zaman şiddeti haketmez.

  Kadın
Leave a comment