Wednesday, June 20, 2018
  • Wednesday, June 20, 2018
  • Home
  • Haber
  • Manşet
  • Kaman Kardeşlerden Bir Kahkaha Seansı “Kaçma Birader” 4 Mart’ta Sinemalarda!

Kaman Kardeşlerden Bir Kahkaha Seansı “Kaçma Birader” 4 Mart’ta Sinemalarda!

By on 3 Şubat 2016 0 455 Views

Murat-Emrah Kaman kardeşler imzalı film,4 Mart’ta vizyona girecek.Fragmandan anladığım kadarıyla gerek senaryosuyla gerek yönetmenliğiyle gerekse oyunculuğuyla kalite kokan bir iş geleceği belli.Üstelik Melek Baykal gibi bir ustanın ilk sinema filmi olması da ayrı bir güzellik katıyor işin içine.Mantığa vuracak olursak ömrünü tiyatro-dizi gibi sanatsal faaliyetlere adamış bir sanatçının,hele de ilk sinema filmini büyük bir titizlikle özene bezene seçtiğini ve seçeceğini düşünüyorum.Özellikle kardeşlerin kalemine hayranlığım bu filme olan inancımı artırıyor.

 

Başrollerini Zafer Algöz, Melek Baykal, Emrah Kaman, Algı Eke, Cihan Ercan, Alina Boz, Nursel Köse ve Necip Memili’nin paylaştığı ‘Kaçma Birader’ filmi vizyon için gün sayıyor.

Fragmanı geçtiğimiz gün ilk kez yayınlanan filmin hikâyesinde ise sevdiği kız için Yozgat’tan İstanbul’a kaçan en küçük oğullarının peşinden İstanbul’a gelen, kendine has bir aileye odaklanılıyor. Bu aile sinemaya kahkaha, koşturmaca ve sürprizlerle dolu bir macera getirecek olan filmin çekimleri, Yozgat ve İstanbul’da gerçekleştirildi.

Süpervizörlüğünü Ömer Faruk Sorak’ın, yapımcılığını İpek Sorak’ın yaptığı ve senaryosunu Emrah-Murat Kaman kardeşlerin yazdığı “Kaçma Birader” filminin yönetmenliğini ise Murat Kaman ve Defne Deliormanlı üstleniyor.

Leave a comment