Thursday, July 19, 2018
  • Thursday, July 19, 2018

Youtube 2017 En Çok İzlenenler

by by Ara 6, 2017 0

Youtube 2017 senesinde en çok izlenen, eğlenceli kanal saihplerinin bir araya getirdiği videosunu yayınladı.

Video’da 2017 yılına ait damgasını vuran genel insan kitle grubu tarafından beğeni ile izlenen video sahiplerini bir araya getirdi.

Dünyann bir çok ülkesinde hem kendi vatandaşları hem dünya vatandaşları tarafından büyük beğeni kazanmış video yapımcıları (youtuber) var. Sahnelerini hatırlatıcı görseller ile birbirine…

Read More

İnsan da kıtalar gibi insanlardan uzaklaşıyor mu?

by by Eki 17, 2017 0

Çin Müzesinde ilginç bir sergi; “Siyah İnsanlar ve Afrika Canlıları” Farklı Kıtalarda yaşamak insani değerlerimizin farklı olması anlamına mı geliyor? İnsan da kıtalar gibi insanlardan uzaklaşıyor mu?

Çin Halk Cumhuriyeti’ndeki bir müzede; Afrikalıları vahşi hayvanlarla karşılaştıran fotoğraf sergisine olan şikayetlerin ardından kaldırıldı.
Wuhan’daki Hubei Eyalet…

Read More

Morgan Freeman ve en iyi sinema filmleri

by by Eyl 10, 2017 0 In DiziKargaSanatSinema

Ünlü oyuncu Morgan Freeman pek çok farklı film ve dizide rol almıştır. Oyunculuğunun yanı sıra ses sanatçısı ve yönetmende olan isim rol aldığı filmler ile ödül almaya da hak kazanmıştır. Rol aldığı en iyi filmler arasında çok sayıda farklı film seçeneği bulunmaktadır.

Esaretin Bedeli

Ünlü oyuncu Morgan Freeman’ın yer aldığı filmlerden biridir. Genç ve başarılı…

Read More

En efsane filmlerin unutulmaz film müzikleri

by by Eyl 7, 2017 0 In DiziKargaMüzikSanatSinema

Gerçek hikayelerden esinlenenlerden tutunda sadece yer aldığı film için yazılmış en unutulmaz film müziklerini sizler için listedik!  Bu unutulmaz film müzikleri ile unutamadığınız filmlerden kareler canlanacak gözlerinizin önünde!

Bu listemiz tamamen tarafımca hazırlanmış olup, sadece şahsı fikirlerimize dayanmaktadır. Sizler de en iyi film müzikleri listemize eklemek için yorum yazabilirsiniz.

  • JAMES BOND 007

İlk film müziğimiz hemen…

Read More

Bayramda Sağlığınıza Dikkat Etmek İçin 5 Öneri

by by Ağu 29, 2017 0 In Karga

Kurban Bayramında özellikle sağlık açısından dikkat edilmesi gereken noktalar bulunmaktadır. Bayram geldi diye özellikle ete yoğunlaşmak ve devamlı et yemek sağlığınız açısından sorunlar yaşamanıza neden olabilir.

  1. 5 Öğünde Beslenmeye Dikkat Edin!

Özellikle bayram boyunca bol miktarda et yemek isteyenler bunu 5 öğüne bölerek daha sağlıklı bir şekilde beslenebilirler. Bayramda yapılan hatalardan biri de tek…

Read More