Wednesday, June 20, 2018
  • Wednesday, June 20, 2018

Mine 7 Temmuzda Vizyona Giriyor

By Karga on 2 Temmuz 2017
0 38 Views

Mine 7 Temmuzda Vizyona Giriyor

2016 yapımı olan Mine İtalya, İspanya ve ABD ortaklığında ülkemizde 7 Temmuz tarihinde gösterime giriyor.

Fabio Guaglione ve Fabio Resinaro’nun yönetmenliği ve senaryosunu paylaştığı filmde, Armie Hammer, Juliet Aubrey, Annabelle Wallis, Tom Cullen, Geoff Bell oynuyor. Filmin diğer adının Mayın olması, film hakkında bize birçok ipucu da veriyor.

Filmin Konusu

Amerikan Deniz Kuvvetleri’nde bir keskin nişancı olan Mike Stevens, başarısız bir suikast girişimi sonrası arkadaşlarıyla olay yerinden kaçarken, mayın tarlasına girer.

Arkadaşı dikkat etmediği için mayına basıp ölürken, kendisini son anda mayına bastığını fark eder. Bir durum filmi olan Mine Mayın tarlasında 52 saat mücadele etmek zorunda kalan Mike’ın hikayesini anlatıyor. Eğer ayağını kaldırırsa havaya uçacak olan Mike, en yakın birliğin gelmesini beklerken, çölün ortasında zor koşullarla mücadele etmek zorunda kalacaktır.

Armie Hammer’in başarılı bir performans sergilediği film, oldukça değişik konusu ve sonucuyla birçok izleyiciyi sürpriz bir şekilde sevindirecek.

Armie Hammer Kimdir?

28 Ağustos 1986 yılında dünyaya gelen Armine Dougles, Amerikalı bir oyuncudur. 2010 yılında Sosyal Ağ dizisinde Winklevoss ikizleri ile Maskeli Süvari’deki John Reid rolleriyle ünlenmiştir.

Son olarak Hotel Mumbai, Arabalar ve Call Me By Your Name ile izleyici karşısına çıkan Armie’nin 2016 yılında tamamlanan bu filmdeki rolü oldukça başarılı bir tepki alarak, uzmanlardan da tam not almıştır.

  Sinema
Leave a comment