Tuesday, July 17, 2018
  • Tuesday, July 17, 2018

Ocak 2017’de Vizyona Girecek 25 Adet Sinema Filmi

By on 8 Aralık 2016 0 253 Views

Yeni yılın ilk ayında vizyona girecek aksiyon, komedi, aşk, korku, macera ve çizgi kategorine giren yeni filmleri sizler için listeledik! Tam 25 adet sinema filmini barındıran listemiz ile Ocak ayında film izlemeye doyacaksınız.

1) Anthropoid – 06 Ocak 2017

Gerilim türü ile birlikte muhteşem bir tarih ve biyografi film keyfini sizlere sunacak olan ve tamamen gerçek hikayeden uyarlanan Anthropoid ile SS Generali olan Reinhard Heydrich’e düzenlenen suikast operasyonunu muhteşem bir atmosfer ile seyir edebileceksiniz.

 

2) Çalgı Çengi İkimiz – 06 Ocak 2017

6 yıl evvelki bulaştıkları mafya tarafından düğünlerde şarkıcılık yaptırılmakta olan iki kafadar Salih ve kuzeni Gürkan’ın maceraları kaldığı yerden devam ediyor. İkili hayatlarına devam edebilmek için mafyadan kurtulmaya çalışır ve mafya onlara tek bir şans tanır. Son olarak gidecekleri düğündeki nikah memurunu kaçırmak onların görevi olmuştur.

3) Patriots Day – 6 Ocak 2017

2013 yılı Boston Maratonunun gerçekleştiği sırada yapılan bombalı saldırı sürecinden ilham alınmış bu film, içerisinde şehri kapsayan bir terörist ağını temizlemek için bir polis komiserinin içerisine girdiği macerayı konu almaktadır.

4) Pepee – 6 Ocak 2017

Aynı isimli çizgi film serisine sahip olan Pepee’nin bu sefer üç boyutlu animasyon filmini ekranlarımızda göreceğiz.

5) Sonsuzluk Ormanı – 6 Ocak 2017

Hayatında yaşamış olduğu bir trajediden sonra Arthur Brennan, Japonya’da Fuji dağına doğru gizemli bir yolculuk yapar. Burada izini kaybeden Arthur intihar etmek isteyen insanların son durağında kendisini bulur ve aslında orada yalnız olmadığını anlar ve bir serüvenin içerisinde kendini bulur.

6) Gölge – 13 Ocak 2017

Bir anda hastalanan bir kadın ve kocası arasında geçen gizemli olaylar zinciri bu film ile ekranlarınıza gelecektir. Geçirdiği rahatsızlıktan dolayı sakin ve anlayışlı bir insan olan Gülay, tamamen değişmiş ve hayatlarına birçok olumsuzluklar girmiştir.

7) Hep Yek 2 – 13 Ocak 2017

İlk filmde içine düştükleri durumdan acaba iki kafadar kurtulabilecek mi yoksa işler daha da kötüye mi saracak? Şahin’in cesedini saklamaları gereken maceracılar ne var ki peşlerinde bir anda dünyanın en psikopat insanlarını bulurlar.

8) Queen of Katwe – 13 Ocak 2017

Ugandalı bir kızın satranç ile tanıştıktan sonra değişen hayatı ve karşılaşmış olduğu dram ve başarı öyküsü, gerçek hayattan uyarlanan bu film ile ekranlarımıza geliyor.

9) Sebastian: Sevgili Dostum – 13 Ocak 2017

Kaybolan sevdiği bir insanı aramakta olan bir köpek ve 10 yaşındaki çocuğun göğüs gerdiği zorluklar ve karşılaştığı, hayatlarını değiştiren sır bu filmde ekranlarınıza sunulacaktır.

10) The Bye Bye Man – 13 Ocak 2017

Üç üniversite öğrencisi bir eve yerleşirler ve ne var ki evde karşılarına çıkan garip olaylar ile hayatları bir dönüm noktasına gelir. Karşılarındaki tehlike The Bye Bye Man’in ta kendisidir.

11) Uzay Yolcuları – 13 Ocak 2017

Bir uzay yolculuğuna çıkan bir kadın ve erkeğin aralarında beliren aşk, gemide yaşanan teknik bir arıza nedeniyle bir anda gerilime yükselmeye başlar.

12)Bilal: A New Breed of Hero – 20 Ocak 2017

Bilal-i Habeşi’nin çocukluğundan hayatının sonuna kadar yaşamış olduğu her şey bu animasyon filmi ile ekranlarımıza gelecektir.

13) Bleed For This – 20 Ocak 2017

Şiddetli bir araba kazasından sonra hala yürüyüp yürüyemeyeceğini dahi bilemezken, spor dünyasının en başarılı isimlerinden bir tanesi olan bir adamın hikayesi bu filmde ekranlarınıza getirilecektir.

14 ) Buda Nerden Çıktı? – 20 Ocak 2017

Her yıl tatil aylarında üniversite okumakta olan kızı ziyaret eden ailesi bu sefer kızlarına habersiz olarak üniversitede sürpriz bir ziyaret gerçekleştirirler. Tamda bu sırada korktukları başına gelmiş ve kızları silikon vadisinin en genç milyonerlerinden birisi ile bir aşk yaşamaktadır.

15) Jackie – 20 Ocak 2017

Natalie Portman ve Peter Sarsgaad isimlerinin başrollerinde olduğu bu filmde politik bir dram filmi ekranlarınıza getirilecektir.

16) Kötü Çocuk – 20 Ocak 2017

Büşra Küçük’ün yazdığı 100 milyondan fazla online satışının gerçekleşmiş olduğu kitabı film olarak ekranlarımızda göreceğiz.

17) Moana – 20 Ocak 2017

Maceraya düşkün genç bir kızın bir adaya yaptığı efsanevi yolculuk bu animasyon ile sizlere sunulmaktadır.

18) Olanlar Oldu – 20 Ocak 2017

Oğluna evlenmesi için bir kız beğendirmeye çalışan anne ve oğlunun arasındaki maceralar bu filmde sizlere aktarılmaktadır.

19) Perde Ayn-ı Cin – 20 Ocak 2017

Geçirdiği göz ameliyatından sonra artık kimsenin göremediği şeyleri gören bir yazarın hikayesi bu filmde sizlerin karşısına çıkıyor.

20) Vezir Parmağı – 20 Ocak 2017

Osmanlı İmparatorluğunda hamallık yapan 5 adamın yapılan savaşlarda nefer olmalarını anlatan bu komedi serisine bu film ile sahip olacaksınız.

21) Baban Kim? – 27 Ocak 2017

Anneleri daha onlar küçükken ölen iki kardeşin gerçek babalarını aramak için çıktıkları yolda babalarından çok anneleri hakkında öğrendikleri sırlar bu filmde sizlere sunulmaktadır.

23) İçeride – 27 Ocak 2017

Bir çocuk psikoloğunun hayatında bulunan olayları ve karşısına çıkan hastalarını dramatik bir atmosfer içerisinde bu muhteşem film ile izleyebilirsiniz.

24) Rafadan Tayfa – 27 Ocak 2017

Çocuklar tarafından sevilerek izlenen çizgi film serisi rafadan tayfanın animasyon filmi.

25) The Model – 27 Ocak 2017

Mankenlik kariyeri yeni başlayan genç ve güzel bir kızın hayatını dramatize bir şekilde anlatımı bu film ile sizlere sunulmaktadır.

Leave a comment