Thursday, July 19, 2018
  • Thursday, July 19, 2018

Olanlar Oldu Geliyor

By on 19 Ocak 2017 0 69 Views

Ata Demirer’in merakla beklenen yeni filmi Olanlar Oldu yarın gösterime giriyor. Birbirinden eğlenceli filmlere imza atan Ata Demirer, bu filmde iki karakteri birden canlandırıyor.

Ünlü sinema eleştirmeni Atilla Dorsay tarafından “düzeyli ve popüler bir komedi” olarak değerlendirilen filmin başrollerinde Ara Demirer, Tuvana Turkay, Salih Kalyon, Ülkü Duru, Renan Bilek ve Seda Güven yer alıyor.

Aynı zamanda Dorsay oyunculuk anlamında başarılı bir performans sergileyen Ata Demirer’in çift rolde epey parladığını ifade etti. İncelikli ve sofistike bir komedi olmadığını ama bu günlerde gülme ihtiyacımızı en iyi şekilde karşıladığını belirtti.

Demirer Çift Rolde

Ata Demirer’in 60 yaşlarında Döndü adlı bir kadını ve kaptan Zafer’i canlandırdığı filmde, Seda Güven ve Tuvana Türkay Demirer’e eşlik ediyor.

Annesinin evlendirmek istediği ve gelin adayı olarak Mehtap’ı düşündüğü Zafer’in hayatı tatil için gelen Aslı’yla tanışınca değişir ve olaylar da böylelikle gelişir. Ata Demirer insanların terör olaylarıyla ilgili evlere kapanmaları konusunda, “gerekirse bedava oynayacağız, gerekirse şehitlerin yararına oynayacağız” şeklinde açıklamada bulundu.

Dünyanın dengesinin bu olduğunu ve güzel ya da kötü gelişmelerin bir döngü şeklinde yaşandığını belirten Demirer, güzel şeyler olacak hissediyorum dedi.

20 Ocak’ta Vizyona Girdi

20 Ocak’ta tüm sinemalarda gösterime girecek olan film, birçok kişinin merakla beklediği komedi filmleri arasında yer alıyor ve ilk gişe hasılatının ne kadar olacağı merak ediliyor.

Leave a comment