Wednesday, July 18, 2018
  • Wednesday, July 18, 2018

Oscar Adayı Filmler Gösterime Giriyor

By Karga on 1 Şubat 2017
0 103 Views

Geçen hafta açıklanan Oscar ödüllerinde aday olan filmler ve oyuncular oldukça çok konuşulmuştu.

Adaylıkların açıklanmasından sonra da her hafta birer Oscar adayı filminin gösterime girdiğini görüyoruz. Ülkemizde de gösterime giren Aşıklar Şehri, Jackie, Uzay Yolcuları ve Satıcı filmleri merakla bekleniyor. Sinema tutkunlarının merakla beklediği filmler arasında ön plana çıkan Aşıklar Şehri, orijinal adıyla La La Land filmi oldukça popüler bir film olarak tercih ediliyor.

Emma Stone sevenlerin izleyebileceği bu film, müzikal olduğu için herkese hitap etmeyebilir ama 14 dalda Oscar adayı olduğu için fazlaca dikkat çekti.

Törene Katılmayacak Olan The Salesman Gösterimde

Bu hafta gösterime girecek olan ödüllü yönetmen Asghar Farhadi’nin Satıcı filmi de, gösterime giren filmler arasında yer alıyor. Oyuncuların ardından yönetmenin de ödül törenine katılmayacağını duyurduğu film, Trump’un vize kısıtlamasından sonra oldukça çok konuşuldu.

Ülkemizde çok beğenileceği tahmin edilen Satıcı, oldukça farklı ve özgün senaryosuyla gündeme gelecek. Film Arthur Miller’in Satıcı’nın Ölümü eserine selam çakıyor.

Uzay Yolcuları da Gösterimde

Oldukça önemli bir film olarak lanse edilen Uzay Yolcuları da, Uzay konulu filmlere değişik bir açıdan bakan konusuyla dikkat çekti.

Hala birçok sinema salonunda gösterinde olan film, özellikle Jennifer Lawrence, Chris Pratt ve Andy Garcia gibi oyuncuları sevenler için ideal bir seyirlik olarak hala izlenebilir.

 

 

  Sinema
Leave a comment