Friday, July 20, 2018
  • Friday, July 20, 2018

Sakıp Sabancı Müzesinden Yarıyıl Tatili Müze Atölyeleri

By on 6 Ocak 2017 0 82 Views

Sömestr tatiline yaklaşırken çocuklarla ne yapmalı diye düşünen ebeveynler Sakıp Sabancı Müzesi Çocuk Eğitimi Programları ile 2005-2010 doğumlu çocuklara yönelik birçok etkinlikle atölye çalışmaları düzenleyecek.

Dinlenme Sanatı atölyesinde çocukların müziği, doğayı ve kendilerini dinlemeleri için yaratıcılıklarını geliştirici dersler oluşturuldu. Kendini, Müziği, Şehri ve Sesi Dinlemek temalarını ders olarak işleyecek çocuklar, Dans Atölyesi ile de dansa ilk adımlarını atacaklar.

Ayrıca bez bebek masalları, pedagog ve eğitmenler eşliğinde yararlanabileceğiniz atölyelerle çocuğunuzun yaratıcılığını geliştirmek için birçok sosyalleşme imkanı da gelişecek.

Atölye Çalışmaları Ücretli

Ücretli olan aktiviteler için belirli saat ve tarihlerde ders programı oluşturuldu. Bu program kapsamında yaş gruplarına yönelik olarak uygulamalı dersler ve sanatsal aktiviteler yapılacak.

Eğitmenler ise müzisyen Asena Akan, ressam Didem Erbaş, performans sanatçısı Dila Yumurtacı, dans eğitmenleri Damla Birdal ve Atakan Uğurlu ve pedagog Sibel Şengül olacak. Ayrıca ressam Enis Malik Duran ve heykeltıraş Gülen Eren de çocuklara eşlik edecek.

Sanat ve yaratıcılıkla sosyalleşecek olan çocuklar için oldukça eğlenceli olacak olan bu aktivitelerle 15 günlük tatili iyi bir şekilde değerlendirebilirsiniz. SSM Yarıyılda Sanat Molası aktiviteleri için bir günlük katılım bedeli 85 TL olacak olan atölyelerin dört günlük bedelleri ise 300 TL olarak belirlendi. Detaylı bilgi ve kayıt için 0216 550 97 62 numarasından ulaşabilirsiniz.

Leave a comment