Thursday, July 19, 2018
  • Thursday, July 19, 2018

En efsane filmlerin unutulmaz film müzikleri

by by Eyl 7, 2017 0 In DiziKargaMüzikSanatSinema

Gerçek hikayelerden esinlenenlerden tutunda sadece yer aldığı film için yazılmış en unutulmaz film müziklerini sizler için listedik!  Bu unutulmaz film müzikleri ile unutamadığınız filmlerden kareler canlanacak gözlerinizin önünde!

Bu listemiz tamamen tarafımca hazırlanmış olup, sadece şahsı fikirlerimize dayanmaktadır. Sizler de en iyi film müzikleri listemize eklemek için yorum yazabilirsiniz.

  • JAMES BOND 007

İlk film müziğimiz hemen…

Read More

Açıkhava Sezonu Açıldı

by by Haz 8, 2017 0

Açıkhava Sezonu Açıldı

Yazın gelmesiyle birlikte açık hava konserleri 2017 programı da uygulanmaya başladı. Sanat dünyasının en popüler sanatçılarının sahne alacağı Harbiye Açıkhava Tiyatrosunda verilecek konserlerin biletleri şimdiden tükenmeye başladı.

16 Haziran Cuma gecesi Athena ile start alacak olan konserler, 17 Haziran Şebnem Ferah, 18 Haziran MFÖ, 19 Haziran Bülent Ortaçgil ve Birsen Tezer ile sanat…

Read More

Kosova’da Türk Cazı Esintisi

by by May 28, 2017 0

Kosova’da Türk Cazı Esintisi

Kosova’da Türk Cazı haftası düzenlendi ve izleyicilerin kukalarının pası silindi. Her paçadan sonra büyük beğeni kazanan performanslar ayakta alkışlandı. Priştine Yunus Emre Enstitüsünün organizasyonu ve TC Priştine büyükelçiliğinin desteği ile Priştine ve Prizren kentlerinde gerçekleşen etkinlikler kapsamında caz sanatçısı Senay Lambaoğlu ve ekibi konser verdi. Sanatçı, müziğin evrensel olduğunu ama burada…

Read More

Mehmet Erdem Babylon’da

by by Mar 22, 2017 0

Mehmet Erdem Babylon’da

Sevilen şarkıcı Mehmet Erdem uzun bir aradan sonra ilk kez sevenleriyle buluşacak. 23 Mart Perşembe akşamı Babylon’da müzikseverlerin karşısına çıkacak olan Erdem, kendi bestelerinin yanı sıra Orhan Gencebay’ın Hey Gidi Koca Dünya isimi şarkısını da seslendirecek.

Mehmet Erdem 2015 yılında Seni Kimler Aldı, Sarı Çizmeli…

Read More

Sıla İzmir’de Konser Veriyor

by by Şub 21, 2017 0

Sıla İzmir’de Konser Veriyor

Sıla 24 Şubat akşamı memleketi İzmir’de konser verecek. Geçtiğimiz hafta geçirdiği trafik kazasıyla hayranlarını üzen ünlü şarkıcı, İzmir Arena’da sevenleriyle buluşacak.

Saat 21:00’de İzmir Arena’da gerçekleştirilecek olan konsere yoğun ilgi bekleniyor. Şimdiden birçok biletin tükendiği söylendi.

Geçen Hafta Ölümden Dönmüştü

Geçtiğimiz haftalarda Düzce’de trafik…

Read More