Thursday, July 19, 2018
  • Thursday, July 19, 2018

Uçakta Tiyatro Dönemi

by by Haz 5, 2017 0

Uçakta Tiyatro Dönemi

THY ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları arasında bir iş birliği anlaşması imzalandı. Buna göre Şehir Tiyatrolarında sergilenen oyunların 1 Haziran itibariyle uçak içi eğlence kapsamında sergilenen oyunlar oynatılacak.

Yabancı turistler için de İngilizce alt yazı yapılarak yayınlanacak olan oyunlarla yolculara eğlenceli bir şekilde vakit geçirmelerini sağlamak öncelikli olarak uygulanacak.

Planet eğlence sisteminde sergilenecek…

Read More

2 Yaş ve Üzerine Sözsüz Tiyatro

by by Mar 30, 2017 0

2 Yaş ve Üzerine Sözsüz Tiyatro

2 yaş ve üzerindeki miniklerin tiyatroya ilk başlangıçlarını yapmaları için söz tiyatro etkinliği düzenleniyor. 15 Nisan Cumartesi günü DasDas Sahne’de düzenlenecek olacak etkinlikte, birbirini tanıma, anlaşma ve sözsüz iletişim konusu Anlaştık Mı?adıyla sahne alacak.

İki dansçı ve bir müzisyen kendi karakterleriyle farklı…

Read More

Susam Sokağına Otizmli Kukla

by by Mar 21, 2017 0

Susam Sokağına Otizmli Kukla

Çocukların ve bir neslin beğenerek izlediği Susam Sokağına otizmli kukla dahil ediliyor. Önümüzdeki hafta yayınlanması planlanan bölüm için 4 yaşında Julia adında bir otizmli çocuk kukla oynatılacak.
2015 yılında kitapta yayınlanan kukla, artık izleyicilerin de seyredebileceği bir şekilde tasarlandı. Kuklaya hayat verecek olan Stacey Gordon’un…

Read More

Adana’da Devlet Tiyatroları Biletleri Tükendi

by by Mar 20, 2017 0

Adana’da Devlet Tiyatroları Biletleri Tükendi

Bu yıl on dokuzuncusu düzenlenen Devlet Tiyatroları Sabancı Uluslararası Adana Tiyatro Festivali için günler öncesinden hazırlıklara başlayan seyirciler, biletlerin satışa çıkmasından itibaren uzun kuyruklar oluşturdular.

Festival öncesi 22 bin biletin satıldığı ve Türkiye’den 12, yurt dışından 9 oyunun gösterileceği festivale çok yoğun bir…

Read More

Bodrum’un İlk Yerleşik Tiyatrosu

by by Mar 15, 2017 0

Bodrum’un İlk Yerleşik Tiyatrosu

Bodrum’a taşınan tiyatro sanatçılarının yerleşik bir tiyatro projesi olarak hayata geçirdikleri çalışmanın ilk ürünü olan Aşk Bir Şey Değildir 17 Mart Cuma saat 20:00’de sanatseverlerin karşısına çıkacak.

Bodrum Heredot Kültür Merkezinde yapılacak olan prömiyer Bodrumlu sanatseverleri heyecanlandırdı.

Bodrum’da ilk yerleşik tiyatro projesini hayata geçirenlerden olan…

Read More
  • 1
  • 2