Wednesday, June 20, 2018
  • Wednesday, June 20, 2018

TrakyaFest Başlıyor!

By Karga on 13 Temmuz 2017
0 99 Views

TrakyaFest Başlıyor!

Türkiye’de ilk defa gerçekleşecek olan TrakyaFest etkinliği başlıyor. Ne zaman başlayacağı uzun süredir merak edilen etkinlik 4-6 Ağustos tarihinde üç gün sürecek şekilde sanatseverleri ağırlayacak. Edirne’nin en önemli bölgelerinden biri olarak kabul edilen Erikli’de yapılacak. Tatil ve sanatseverler denizin, güneşin, sahilin keyfini sürerken birbirinden ünlü sanatçıların ve gurupların şarkıları ile diledikleri gibi eğlenebilecek.

Ünlü Sanatçılar ve Guruplar Dinleyicileri Coşturacak

Edirne Trakyafest etkinliğinde birbirinden ünlü isimler ve guruplarda yer alacak. Etkinlikte Şebnem Ferah, Manga, Duman, Moğollar, Bülent Ortaçgil, Hayko Çepkin, Adamlar, Deniz Tekin, Yüzyüzeyken Konuşuruz, Yeni Türkü, Zakkum, Son Feci Bisiklet, Selçuk Balcı, Manuş Baba, Niyazi Koyuncu, Jehan Barbur ve Leman Sam gibi isimler, guruplar etkinliğe katılanları eğlendirecek.

Etkinlik ile ilgili merak edilen sorulardan biri olan konser sıralaması ile ilgili de henüz bir açıklama yapılmadı. Elde edilen bilgilere göre belirtilen süre içerisinde günde en az üç veya dört sanatçı, gurup olmak üzere konserler verilecek.

Çadır Kurulacak

Edirne TrakyaFest etkinliğin de ise alışık olduğumuz türden bir görüntü ile karşılaşmayacağız. Öğrencilerin ve tatil severlerin daha keyifli vakit geçirebilmesi için konser alanında çadırlar kurulacak. Belediye tarafından dağıtılacak ve kurulacak çadırlarda gün boyu kalmak mümkün olacak. İsteyenler ise çadırlarını kendileri konser alanına getirip kurabilecek. Etkinlik ile ilgili de herhangi bir fiyat açıklaması yapılmadı.

  Karga
Leave a comment