24 Eylül 2018
  • 24 Eylül 2018
  • Ev
  • Karga
  • Tuba Büyüküstün Dünyaca Ünlü Film İçin Önerildi

Tuba Büyüküstün Dünyaca Ünlü Film İçin Önerildi

Tarafından Karga Tarih 17 Temmuz 2017
0 278 Views

Tuba Büyüküstün Dünyaca Ünlü Film İçin Önerildi

Bir süredir eşinden ayrılması ve ihanet iddiaları nedeniyle ismi gündemden düşmeyen Tuba Büyüküstün Guy Ritchie’nin yöneteceği Alaaddin filminde başrol olarak Yasemin rolü için önerildi.

Prenses Yasemin’e benzerliği ile dikkat çeken Tuba Büyüküstün dünyaca ünlü çizgi filmin filmi  için iki bin oyuncu arasından seçim yapılamaması nedeniyle, rol için önerildi. Dünyaca ünlü yayın aracı Huffington Post önerilen oyuncu adaylarını listeledi. Adaylar arasında Tuba Büyüküstün de vardı.

Ünlü oyuncu ve menajerinin konuyla ilgili açıklama yapması beklenirken, Disney’in kimi seçeceğini tüm dünya merakla bekliyor. Şüphesiz bu rol için Tuba Büyüküstün seçilirse, ciddi bir prestij ve ün kazanacağı da aşikar olacak.

Tuba Büyüküstün Kimdir?

Üniversitede kostüm tasarımı eğitimi alan Tuba Büyüküstün, resim ve heykel konusunda yetenek sahibidir. İlk olarak Çemberimde Gül Oya dizisinde oynayan ve Tomris Giritlioğlu tarafından keşfedilen ünlü oyuncu, rol arkadaşı Onur Saylak ile evlenip ikiz kız çocuk sahibi olmuştu.

Evliliği ve çocuklarına rağmen kariyerine devam eden Büyüküstün son olarak İstanbul Kırmızısı filminde oynamış, İtalya’da dikkat çekmişti. Kıvanç Tatlıtuğ ile başrolünde oynadığı Cesur ve Güzel dizisinden sonra Onur Saylak ile boşanmasıyla gündeme gelen Büyüküstün, kanserli çocuklar için saçlarını bağışlamış, birçok ulusal ve uluslararası yardım derneğinin çalışmalarına katılmıştı.

Ünlü oyuncu yurt dışındaki proje için eleştirilen donuk oyunculuğunu aşar mı bilinmez ama Türk ve Uzakdoğu ülkelerinde ciddi bir hayran kitlesine sahip.

  Karga
Yorum bırak