15 Ekim 2018
  • 15 Ekim 2018
  • Ev
  • Karga
  • Uluslararası Komedi Festivali; İstanbul Komedi Festivali Başlıyor

Uluslararası Komedi Festivali; İstanbul Komedi Festivali Başlıyor

Tarafından Tarih 11 Kasım 2016 0 125 Views

“Söyleyin de beraber gülelim!” sloganıyla Türkiye’de ilk defa gerçekleşecek olan İstanbul Komedi Festivali 15-20 Kasım arası BKM Tiyatro, BKM Mutfak, Zorlu PSM, Uniq Hall ve Uniq Mutfak sahnelerinde!

“Söyleyin de beraber gülelim!” sloganıyla Türkiye’de ilk defa gerçekleşecek olan İstanbul Komedi Festivali 15-20 Kasım arası BKM Tiyatro, BKM Mutfak, Zorlu PSM, Uniq Hall ve Uniq Mutfak sahnelerinde!

Bir çok yabancı komedyeninde yer alacağı etkinlikte Demet Akbağ, Yılmaz Erdoğan ve Ata Demirer gibi ünlü isimlerle birlikte yerli bir çok komedyende sahne alacaktır.

İstanbul Komedi Festivali Program

15 Kasım (Salı)     

Demet Akbağ

Beşiktaş Kültür Merkezi sahnesinde saat 20:30’ta Cem Davran moderatörlüğünde Demet Akbağ ile soru-cevap söyleşisi yapılacak!

16 Kasım (Çarşamba)

EDDIE IZZARD

Daha önce 2013 yılında İstanbul’da sahne alan dünyaca ünlü komedyen EDDIE IZZARD “force majeure” isimli gösterisi ile saat 20:30’ta Uniq Hall sahnesinde olacak.

istanbul_komedi_festivali-eddie

YASEMİN ŞEFİK

Uzun yıllar radyo programcılığı yapan Yasemin Şefik, arkadaşlıklar, flört ve ünlüler gibi konularda alaycı mizahiyla 20:30’ta BKM  Mutfak sahnesinde olacak!

YAKLAŞIK 20 KİŞİ

Beşiktaş Kültür Merkezi Mutfak sahnesinden saat 22:00’da skeç gecesi olacak! Kaçırmayın!

NİLGÜN BELGÜN’LE AŞK VE KOMEDİ

Oldukça büyük ilgi gören İçimdeki Kadın Aşk ve Komedi isimli kitabından sahneye uyarlanan komedi gösterisi saat 20:30’ta SAHNE BEŞİKTAŞ’DA!

17 KASIM (PERŞEMBE)

ATA DEMİRER

Türkiye’nin en iyi komedyenlerinden biri olan Ata Demirer, Tek Kişilik Gazino adlı gösterisi ile saat 20:30’ta UNİQ HALL sahnesinde olacak!

ata-demirer-alaturka

MİZAHIN DİJİTAL HALİ

YouTube’daki eğlenceli skeçleriyle tanıdığımız Enes ve Tolga, tiplemeleriyle bizleri kahkahaya boğan Aslı İnandık ve kendine has sunumuyla Billur Bolu ile MİZAHIN DİJİTAL HALİ gösterisi 18:00’ta BKM MUTFAK SAHNESİNDE!

DENİZ ALNITEMİZ

Beşikta Kültür Merkezi Mutfak sahnesinde yer alacak Deniz ALNITEMİZ saat 20:30’da sizleri güldürmeyi bekliyor.

SÜHEYL-BEHZAT UYGUR

Ünlü tiyatro oyuncusu Nejat Uygur’un kendi gibi tiyatro oyuncusu oğulları Süheyl ve Behzat Uygur kardeşler soru-cevap şeklinde söyleşisi ile saat 20:30’ta SAHNE BEŞİKTAŞ’DA!

AÇIK MİKROFON

Beşiktaş Kültür Merkezi Mutfak sahnesinde saat 22:00’da!

18 Kasım (Cuma)

Güldür  Güldür Show

Beşiktaş Kültür Merkezi Mutfak sahnesinde muhteşem ekip sizleri bekliyor. Saat 20:30’da!

EGE KAYACAN

Olmakmış, olmamakmış… Mesele ettiğin şeye bak! Bütün mesele kıyıda köşede kalanlarda, gürültüde kaybolanlarda… Önemsiz gibi görünen, gözden kaçan ve büyük olayların yanında ayrıntı gibi duranlarda… İşte Ege Kayacan radyo programcısı kimliğinden de beslenerek seyircisinin karşınsa bu sefer tek kişilik gösterisiyle çıkıyor.

Beşiktaş Kültür Merkezi Mutfak sahnesinde saat 20:30da!

4 Çeyrek 1 Tam

Sahne Beşiktaş, Saat 20:30’da!

MAZ JOBRANI

Zorlu PSM Saat 21:00’da!

MESUT SÜRE

Dünyanın en uzun boylu komedyeni olma unvanını da iki metreyi aşan boyuyla elinde bulunduran komedyen, her ne kadar tek kişilik gibi görünse de seyirciyi kısa sürede oyunun içine çekerek adeta büyük bir mizah korosunu yönettiği çok kişilik bir gösteri sergiliyor.

19 KASIM ( CUMARTESİ)

ENNIO MARCHETTO

Uniq Hall sahnesi, saat 15:00!

SERKAN ALTUNİĞNE “SEVDİĞİM ŞEYLER KARİKATÜR VE SENARYO”

Beşiktaş Kültür Merkezi Mutfak sahnesinde saat 17:00!

HAYRETTİN

Hayrettin, İstanbul Komedi Festivali kapsamında 19 Kasım’da BKM Mutfak Sahne’de!.. Bugüne kadar 100’ün üzerinde üniversitede, on binlerce öğrenciye gösterisini sergileyen Hayrettin, eğlenceli hikayeleri, videoları ve sohbeti ile İstanbul Komedi Festivali izleyicilerine çok eğlenceli bir buçuk saat yaşatmaya geliyor.

DOĞAÇLAMA TİYATRO LİGİ

Doğaçlama Tiyatro Ligi ekipleri, İstanbul Komedi Festivali kapsamında 19 Kasım’da “All Star” karşılaşmasıyla Beşiktaş Sahne’de olmaya hazırlanıyor.

SUZAN KARDEŞ

Beşiktaş Kültür Merkezi Mutfak sahnesinde saat 22:00!

ALPAY ERDEM

Mizahseverlerin yazı ve karikatürleriyle yakından tanıdığı Alpay Erdem, 2013 yılında ekran macerasına NTV’de yayınlanan “2 Teker 1 Yer” isimli bisiklet-gezi programı ile başladı. Sonrasında ise ekranların en popüler programı Güldür Güldür’ün kadrosuna katılmıştır. SAHNE BEŞİKTAŞ saat 22:00!

20 KASIM (PAZAR)

FEYZİ ÖZŞAHİN İLE SÜPER PENGUEN ÇİZİM ATÖLYESİ

Süper Penguen Çizerleri’nden Feyzi Özşahin’in çocuklara çizim aşamalarını anlattığı ve teknikleri göstererek birlikte çizim yaptıkları sadece çocuklara özel çizim atölyesi İstanbul Komedi Festivali’nde.

YILMAZ ERDOĞAN

Yılmaz Erdoğan 12 yıllık bir aranın ardından tek kişilik oyunu ‘’Münaşaka’’ ile 20 Kasım’da Uniq Hall sahnesinde sizlerle buluşuyor.

 

SELÇUK ERDEM VE ERDİL YAŞAROĞLU İLE İMZALI SÖYLEŞİ

Her iki karikatüristin katılımıyla sohbetle birlikte gerçekleşecek olan imza gününde şanslı katılımcılar, karikatüristlerin onlara özel çizdikleri karikatürleri ıslak imzalı olarak alma fırsatı bulacak. İzlemeye gelenler ise akıllarında olan soruları ve merak ettiklerini her iki karikatüriste de doğrudan sorma fırsatı elde edecek.

SKETCH COMEDY SHOW

Birbirinden eğlenceli ekiplerin kendi yazdıkları skeçleri sahnelediği “ Sketch Comey Show” İstanbul Komedi Festivali’nde…

 

Kaynak

  Karga
Yorum bırak