Thursday, July 19, 2018
  • Thursday, July 19, 2018

Vizyona Çıkması En Çok Beklenen 11 Film

By on 5 Nisan 2016 0 455 Views

Sinema sevenlerin vizyona çıkmasını heyecanla beklediği 11 muhteşem yeni ve serilerinin son sinema filmlerini listeledik.

Sinema severlerin heyecanla beklediği, hatta seri filmlerin önceki bölümlerini defalarca izlediği, fragmanlarıyla oldukça ilgi uyandıran yeni filmleri listeledik. Kısaca filmler hakkında bilgiler vermeye çalıştık.

Filmler çoğu 2016’da vizyona girecek fakat 2017’de vizyona girecek sinema filmleri de mevcuttur. Liste’yi bende heyecanla bekliyorum.

1) Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı

Aslında Yenilmezler : Ultron Çağı filminde Kaptan Amerika ile DEMİR ADAM arasından bir iç çatışmanın esintilerini görmüştük. Kaptan Amerika’nın yeni filminde bu çatışmanın büyüdüğünü görebiliyoruz. 6 Mayıs 2016’da vizyona girecektir.

2) X-MEN: Apocalypse

X-Men evrenin ilk ve en güçlü mutantı Apocalypse’ye tanrı gözüyle bakılmaktadır. Bir çok Mutantın özelliğini kendinde toplayarak yenilmez olmuştur. Binlerce yıllık uykusundan uyanan Apocalypse uyandığı dünya hayal kırıklığı yaratır. Güçlü bir mutant ekibi kurar. X-Men: Apocalypse adıyla vizyona girecek filmin kadrosunda yine Jennifer Lawrence, Michael Fassbender, Nicholas Hoult, James McAvoy,Evan Peters gibi isimler yer alıyor. 19 Mayıs 2016’da vizyona girecektir.

3) Warcraft

World Of Warcraft oyunun sinema aktarılmış halidir. Fragmanına baktığımızda oldukça ilgi çekici ve beklentisi en yüksek sinema filmlerindendir. Farklı ırkların karşı karşıya geldiği bir dünya 10 Haziran 2016’da vizyona girecektir.

4) Sihirbazlar Çetesi 2

İlk filmi şimdiye kadar izlediğim en iyi sinema filmlerin arasındadır. Konusu itibariyle oldukça heyecan verici olan serinin ikinci filmi de 10 Haziran 2016’da vizyona girecektir.

5) Ninja Kaplumbağlar; Gölgelerin İçinden

2014 vizyona giren ilk sinema filmi ile bomba etkisi yaratan ABD yapımı aksiyon, macera türündeki sinema filmi Ninha Kaplumbağlar yeni filmi ile 23 Haziran 2016’da vizyona girecektir.

6) Buz Devri 5; Büyük Çarpışma

Animasyon kategorisindeki en iyi seri filmlerinden biri olan Buz Devri’n de macera devam ediyor. Film 15 Temmuz 2016’da vizyona girecektir.

7) Star Trek; Sonsuzluk

Yeniden başlayan serinin 3. halkası olan Star Trek 3 (Star Trek Beyond) filminin yönetmenliğini bu sefer J.J. Abrams’tan devralan isim Justin Lin 22 Temmuz 2016’da vizyona giriyor. Kadronun başını Chris Pine, Zachary Quinto ve Simon Pegg, Sofia Boutella ve Idris Elba çekiyor.

8) Inferno; Cehennem

Bir Dan Brown kitabı daha film oluyor. Tom Hanks ile Robert Langdon maceraları devam ediyor. İstanbul’da geçen film oldukça büyük bir kitle tarafından bekleniyor. 14 Ekim 2016’da vizyona girecektir.

9) Ölümcül Deney 6

Muhteşem serinin 6 filmi geliyor. Milla Jovovich, Wentworth Miller,  Ali Larter, Sienna Guillory, Spencer Locke gibi ünlü isimlerle devam eden film 3 Şubat 2017’de vizyona girecektir.

10) Hızlı Öfkeli 8

Vin Diesel, Dwayne Johnson, Jason Statham’lı Hızlı Öfkeli serisi devam ediyor. Sinema tarihinin en uzun soluklu film serilerinden biri olmaya aday Fast and Furious / Hızlı ve Öfkeli filmlerinin sekizincisi 14 Nisan 2017 yılında vizyona girecek

11) Karayip Korsanları 5

Sinema tarihinin en iyi filmlerinden ve serilerinden biridir. Karayip Korsanları Kaptan Jack Sparrow ile macera devam ediyor.  26 Mayıs 2017’de vizyona girecektir.

Leave a comment