Wednesday, June 20, 2018
  • Wednesday, June 20, 2018

Yeni Çıkan Kitaplar

By Karga on 8 Temmuz 2017
0 65 Views

Yeni Çıkan Kitaplar

Kitapseverlerin takip ettiği yeni çıkan kitaplar özellikle tatilini okuyarak geçirmek isteyenlerin de ilk seçimi haline geliyor. Sizler için hazırladığımız en sürükleyici kitaplar arasından beğendiğinizi çantanıza atıp her boş kaldığınızda okuyabilirsiniz.

Cumhuriyetin İlk Yüzyılı İlber Ortaylı-İsmail Küçükkaya

Türkiye’nin geçmişi ve geleceğine dair başarılı bir başucu kitabı olan ve İlber Ortaylı ile İsmail Küçükkaya’nın kaleminden çıkan kitap mutlaka okunması gereken eserlerden biri olarak çıktı.

Kansersavar Mutfak Elif Güveloğlu

Sağlıklı beslenmenin popüler olduğu son günlerde sağlıklı beslenerek hastalıklarla savaşmanın yolunu bu kitapta bulabilirsiniz.

Sevginin Bağladıkları Agatha Christie

Altın Kitaplardan çıkan Sevginin Bağladıkları sevginin nasıl tutku haline geldiğini anlatıyor. Özellikle macera severler için ilk tercih olabilir.

Akıl Tutulması Tuba Sarıünal

Birden fazla duyguyu oldukça değişik bakış açılarıyla anlatan kitap, kişisel gelişim ve roman karşımı bir yapıt.

Avucumda Çimen İzi Dilek Türker

Tiyatro sanatçısı Dilek Türker’in kaleminden çıkan kitap, bir öykü kitabı. Düşen ama kalkmasını bilen insanların hikayesi konu edinmiş.

Mavi Boncuklu Çarıklar Şerife Gülseçgin

Balkanların Osmanlı’dan kopuşunun hikayesini anlatan ve çaresizlikler, hasret ve zulmü anlatan kitap Uyanış Yayınevinden çıkmış.

Geleneksel Çin Felsefesi

Uzakdoğu kitabı sevenlerin keyifle okuyabileceği Geleneksel Çin Felsefesi, Havva Erşahin kalemiyle raflardaki yerini aldı.

Mavi Rüzgar Ozan Han

Tarih kitabı sevenlerin keyif alabileceği Mavi Rüzgar, ünü şahsiyetlerin bulunduğu bir öyküyü keyifli bir yolculukla anlatıyor.

 

  Sinema
Leave a comment